Geplande werkzaamheden (7)

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Effect:

    Door werkzaamheden: tussen Arnhem Centraal en Emmerich is de dienstregeling aangepast.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    Nightjet 421 met vertrek uit NL van 6 t/m 28 januari eindigt in Wörgl. ÖBB zet bussen in naar Jenbach en Innsbruck.

    Effect:

    Door werkzaamheden: tussen Amsterdam Centraal en Innsbruck Hbf is de internationale dienstregeling aangepast.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    maak gebruik van het vervangende vervoer

    Effect:

    Door werkzaamheden: tussen Zaandam en Hoogkarspel rijden er bussen.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    maak gebruik van het vervangende vervoer

    Effect:

    Door werkzaamheden: tussen Zaandam en Hoorn rijden er bussen. De extra reistijd is ongeveer 30 minuten.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    Door werkzaamheden elders is de omreisroute via Alkmaar extra druk. NS zet extra bussen in van Hoorn naar Obdam en Heerhugowaard. er rijden snelbussen

    Effect:

    Door werkzaamheden: van Hoorn naar Heerhugowaard zijn er volle treinen en mogelijk een langere reistijd.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    Eerste Sprinter rijdt niet tussen Den Haag Centraal en Den Haag HS. Maak gebruik van de eerstvolgende trein.

    Effect:

    Door werkzaamheden: van Den Haag Centraal naar Den Haag HS rijden er geen treinen.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    er rijden stopbussen

    Effect:

    Door werkzaamheden: van Alkmaar naar Den Helder rijden er bussen. De extra reistijd is ongeveer 30 minuten.

Let op!

Direct na het ontstaan van een verstoring wordt vaak een indicatie gegeven wanneer de storing opgelost zal zijn. Dit is een voorlopige, eerste inschatting gebaseerd op historische data. Monteurs of incidentenbestrijders zijn dan nog niet ter plaatse geweest. Tip: raadpleeg voor vertrek altijd eerst een reisplanner en volg ons op Threads voor de actuele stand van zaken.

Raadpleeg reisplanner

Liften en roltrappen

Tot onze grote spijt zijn er steeds vaker, steeds langer, liften en roltrappen op stations buiten gebruik. Dat heeft voornamelijk te maken met leveringsproblemen van benodigde materialen en personeelstekorten bij de bedrijven die het onderhoud uitvoeren. Daarom laat een reparatie langer op zich wachten dan normaal.

Lees er meer over