Geplande werkzaamheden (4)

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    Tussen Schiedam Centrum en Rotterdam Centraal rijden alleen pendeltreinen. In beide stations moet worden overgestapt. Let op! Metrolijn E tussen Rotterdam C en Den Haag C kan heel druk zijn. Reis via Schiedam Centrum met NS! Of reis om via Gouda.

    Effect:

    Door werkzaamheden: tussen Schiedam Centrum en Rotterdam Centraal rijden er alleen pendeltreinen. De extra reistijd is ongeveer 15 minuten.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden elders

    Advies:

    Tijdens spitsuren rijden minder Sprinters dan gebruikelijk.

    Effect:

    Door werkzaamheden elders: tussen Den Haag Centraal en Gouda Goverwelle rijden er minder Sprinters.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    Laatste Sprinter van Gouda en laatste Sprinter van Leiden C naar Den Haag Centraal rijden naar Den Haag HS.

    Effect:

    Door werkzaamheden: van Voorburg naar Den Haag Centraal is de dienstregeling aangepast en van Den Haag Laan v NOI naar Den Haag Centraal is de dienstregeling aangepast.

  • Oorzaak:

    door werkzaamheden

    Advies:

    er rijden snelbussen

    Effect:

    Door werkzaamheden: tussen Schiphol Airport en Leiden Centraal rijden er bussen. De extra reistijd is ongeveer 15 minuten.

Let op!

Direct na het ontstaan van een verstoring wordt vaak een indicatie gegeven wanneer de storing opgelost zal zijn. Dit is een voorlopige, eerste inschatting gebaseerd op historische data. Monteurs of incidentenbestrijders zijn dan nog niet ter plaatse geweest. Tip: raadpleeg voor vertrek altijd eerst een reisplanner en volg ons op Threads voor de actuele stand van zaken.

Raadpleeg reisplanner

Liften en roltrappen

Tot onze grote spijt zijn er steeds vaker, steeds langer, liften en roltrappen op stations buiten gebruik. Dat heeft voornamelijk te maken met leveringsproblemen van benodigde materialen en personeelstekorten bij de bedrijven die het onderhoud uitvoeren. Daarom laat een reparatie langer op zich wachten dan normaal.

Lees er meer over