Medewerker DB Cargo overleden bij ongeval Hooge Zwaluwe
Nieuws
Bijgewerkt
Op woensdag 28 augustus, rond 13.30 uur, heeft een ernstige aanrijding plaatsgevonden tussen een goederentrein van DB Cargo en een vrachtwagen. De politie meldt dat hierbij een medewerker van DB Cargo om het leven is gekomen en twee andere personen lichtgewond zijn geraakt.
In een reactie laat John Voppen, CEO bij ProRail, weten: "Tot groot verdriet en ontsteltenis deed zich vandaag een ernstig ongeval voor bij Hooge Zwaluwe. Mijn gedachten gaan uit naar familie, vrienden en collega's van de overledene en naar de twee gewonden. Het is onvoorstelbaar wat er is gebeurd. Ik wens allen veel sterkte."
Onderzoek
Het ongeval vond plaats op een niet actief beveiligde overweg op de Zanddijk in Hooge Zwaluwe. De goederentrein vervoerde geen gevaarlijke stoffen. Het betreffende traject wordt uitsluitend gebruikt voor goederenvervoer. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend. Daar wordt nu uitgebereid onderzoek naar gedaan.
Foto: archiefbeeld van betreffende overweg
Meer nieuws
-
Ernstig treinongeval in het zuiden van Spanje
19 januari 2026
-
Aanrijding met veel schade tussen Zwolle en Meppel
13 januari 2026
-
Persoon omgekomen na aanrijding met trein bij Boxtel
15 december 2025