Geen treinen rondom Gouda door stroomstoring
Nieuws
Door een stroomstoring rondom Gouda is er op dit moment geen treinverkeer mogelijk tussen Gouda-Rotterdam, Gouda-Den Haag en Gouda- Alphen aan de Rijn.
Update | 10.52 uur
Inmiddels is de oorzaak van de stroomstoring gevonden en is de storing grotendeels verholpen. In het relaishuis bij Gouda zijn meerdere defecte componenten aangetroffen die direct zijn vervangen. Een laatste onderdeel wordt op korte termijn geleverd.
Hierdoor kan het treinverkeer van en naar Gouda grotendeels weer worden opgestart. Er is nog één uitzondering: tussen Gouda en Zoetermeer rijden voorlopig minder treinen, totdat ook het laatste onderdeel is vervangen.
Oorzaak
De oorzaak van de storing is voor ons nog onbekend en wordt op dit moment onderzocht. Onze aannemer is ter plaatse en doet er alles aan de storing zo snel mogelijk te verhelpen.
Door de stroring waren meerdere treinen gestrand, alle reizigers hebben inmiddels hun reis kunnen voortzetten. We hopen snel meer te weten en de storing te kunnen verhelpen zodat het treinverkeer weer kan worden hervat.