Geen treinverkeer mogelijk tussen Almelo en Mariënberg
Nieuws
Het treinverkeer tussen Almelo en Vroomshoop ligt tot zeker vrijdagochtend 9 februari stil. Dit komt doordat na een brand over een ruime afstand asbest op het spoor terecht is gekomen. Er worden bussen ingezet op dit traject.
Schoonmaak door specialisten
Zondagochtend 4 februari heeft een brand gewoed op een industrieterrein in Vroomshoop. Daarbij is over een afstand van 240 meter asbest op het spoor terecht gekomen. Dit moet worden schoongemaakt door specialisten. Hierdoor is het niet mogelijk om daar treinen te laten rijden. Ook is het station van Vroomshoop onbereikbaar.
De komende dagen zal er hard gewerkt worden om alles op te ruimen. We betreuren de overlast voor reizigers en als er meer duidelijk is zullen we daarover communiceren.
Meer nieuws
-
Defecte bovenleiding bij Gouda Goverwelle
24 juni 2025
-
Inloopbijeenkomst ontwikkeling stationsgebied Beverwijk
26 juni 2025
-
Seinstoring Amsterdam Zuid - Schiphol opgelost
25 juni 2025