Paaseitjes zoeken in Utrecht

Nieuws

24 maart 2016

Gemiddelde leesduur: {time} minuut Gemiddelde leesduur: {time} minuten

De paashaas is alvast langs geweest in Utrecht, want komend weekend is er geen ruimte om paaseitjes te verstoppen. Dan vernieuwt ProRail namelijk volop het spoor rond Utrecht Centraal. Kun jij de eitjes vinden?

Megaklus Utrecht

Rond  Pasen werken wij rond Utrecht 81 uur aan één stuk door. Op Goede Vrijdag begint het werk om 19.00 uur en het gaat door tot en met Tweede Paasdag. We sluiten onder andere nieuwe stukken spoor aan op het bestaande spoor en er worden twee hogesnelheidswissels ingeschoven. Daarna kunnen de treinen bij Lunetten door de nieuwe dive-under rijden. Dit is weer een grote stap in het uitbreiden van de spoorcapaciteit rond Utrecht.

ProRail vernieuwt

Met Pasen vernieuwen wij ook op andere plaatsen het spoor. We gebruiken de vakantieperioden en weekenden om aan het spoor te werken, omdat er dan minder mensen met de trein reizen. Dit gebeurt in overleg met vervoerders en reizigersverenigingen. Op deze kaart vind je alle werkzaamheden, ook voor de komende drie maanden. Ga voorbereid op reis en check een reisplanner

Spot de paaseitjes

De paashaas heeft acht paaseitjes rond Utrecht Centraal verstopt. Kun jij ze in de foto vinden? Mail de precieze locaties naar socialmedia@prorail.nl onder vermelding van je naam, adres en telefoonnummer. Je maakt kans op een leuk cadeautje: een duurzaam bijenhotel of een van de handige extra telefoonopladers (powerbank). 

Fijne paasdagen!

Spoorwerkcheck

Woon of werk je binnen 300 meter van het spoor? Maak dan gebruik van onze spoorwerkcheck. Je ziet direct welke werkzaamheden in jouw buurt gepland staan.

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers en letters en geen spatie

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers