Spoorwerk rond Schiphol: de eerste foto's
Nieuws
ProRail is tot en met zondag 20 januari met honderden spoorwerkers dag en nacht bezig om het spoor op en rondom Schiphol te vernieuwen. Bekijk vast de eerste foto’s van het werk.
Het vernieuwingswerk strekt zich uit van station Sassenheim tot Badhoevedorp en van Schiphol tot Amsterdam. Denk daarbij aan het aanbrengen van nieuw spoor, dwarsliggers, wissels en bovenleidingen en aan de elektriciteitsvoorziening van station Schiphol Airport.
Aangepast treinverkeer
De werkzaamheden betekenen goed nieuws voor de reizigers, omdat we daarmee toekomstige storingen voorkomen. Voor nu leidt het werk helaas ook tot fikse overlast voor mensen die deze dagen de trein van en naar Schiphol willen nemen. Zij zijn tot en met zondag aangewezen op bussen. In het weekend moeten ook reizigers in Noord- en Zuid-Holland en in Flevoland rekening houden met aangepast treinverkeer.
Check de reisplanner
Check voor vertrek de reisplanner.
Meer nieuws
-
Wijziging Tracébesluit PHS Meteren-Boxtel
30 april 2025
-
Vier weken intensief gewerkt op station Amsterdam Centraal
24 april 2025
-
Werkzaamheden op station Den Haag Centraal komende week
24 april 2025