Voetgangersbrug gedeeltelijk open
Nieuws
Sinds maandag is de voetgangersbrug bij station Dieren gedeeltelijk in gebruik. Voetgangers kunnen vanaf de noordzijde via de trappen van de voetgangersbrug op het perron komen. Het voetgangerstunneltje aan de noordzijde is inmiddels afgesloten.
Liften later
Vanuit het noorden zijn de perrons dus nu bereikbaar via de voetgangersbrug. Mindervaliden moeten nog gebruiken maken van het overpad aan de zuidzijde van het station aangezien de liften nog niet klaar zijn.
Het voetgangerstunneltje tussen de noordzijde en het perron is inmiddels afgesloten en wordt gesloopt. Daarna kan pas de lift aan de noorzijde geplaatst worden. De liften worden in fases in gebruik genomen. Naar verwachting is de voetgangersbrug in de zomer dit jaar helemaal klaar en kan er ook vanaf de zuidzijde gebruik van worden gemaakt.