Storing in Willemsspoortunnel

Nieuws

13 mei 2026

Gemiddelde leestijd: {time} minuut Gemiddelde leestijd: {time} minuten

In de Willemsspoortunnel is vanochtend 13 mei een storing ontstaan in het tunnelsysteem. Door deze storing is er momenteel geen treinverkeer mogelijk tussen Rotterdam Centraal en Rotterdam Zuid.

Onderzoek naar de storing

Eerder vanochtend is geprobeerd de storing te verhelpen, maar dat is nog niet gelukt. De aannemer is ter plaatse en onderzoekt de storing verder. Daarnaast wordt extra expertise ingezet om de oorzaak zo snel mogelijk te achterhalen en het probleem op te lossen. Op dit moment is de oorzaak van de storing nog niet bekend.

Alternatieve routes

We begrijpen dat de hinder heel vervelend is. Voor actuele reisinformatie en omreisroutes adviseren we de reisplanner te checken voor vertrek.

Meer over:

Meer nieuws

Spoorwerkcheck

Woon of werk je binnen 300 meter van het spoor? Maak dan gebruik van onze spoorwerkcheck. Je ziet direct welke werkzaamheden in jouw buurt gepland staan.

Geen geldig huisnummer, vul alleen het cijfer in.

Geen geldige postcode, vul alleen cijfers en letters in zonder spatie.