Update sein- en wisselstoring Driebergen-Zeist: treinen kunnen weer rijden
Nieuws
Bijgewerkt
Het spoor bij station Driebergen-Zeist had vandaag te kampen met storingen. Rond half acht vanochtend ontdekten we een seinstoring op het spoor bij Maarn. Even later kwam daar een wisselstoring bij. De seinstoring is inmiddels verholpen en de treinen kunnen weer rijden.
Er reden minder treinen van en naar Driebergen-Zeist
De storingen hadden grote impact op het treinverkeer. Zo reden er minder treinen van en naar Driebergen-Zeist. Onze aannemer ging ter plaatse om de problemen zo snel mogelijk op te lossen. Omdat de seinstoring nu is verholpen kunnen alle treinen weer gaan rijden.
Werkzaamheden aan het station
De afgelopen anderhalve week waren er intensieve werkzaamheden rond station Driebergen-Zeist. De voetgangerstraverse die over de sporen lag is weggehaald. De bovenleidingen zijn klaargemaakt voor gebruik en ook de nieuwe sporen zijn aangesloten.
Verkeerd aangesloten kabels
Uit onderzoek blijkt nu dat de seinstoring is ontstaan doordat twee kabels in een relaishuisje verkeerd om waren verbonden.
Meer nieuws
-
Defecte bovenleiding bij Gouda Goverwelle
24 juni 2025
-
Herstelwerkzaamheden stroomstoring Schiphol afgerond
24 juni 2025
-
Bovenleiding tussen Lage Zwaluwe en Zevenbergen hersteld
28 april 2025