Werk aan het spoor tussen Bunnik en Veenendaal
Nieuws
ProRail werkt aan het spoor tussen Utrecht en Ede-Wageningen en Rhenen, van zaterdag 6 december tot maandagochtend 8 december. Er rijden dan bussen in plaats van treinen tussen Utrecht Centraal en Ede-Wageningen of Rhenen. Reizigers moeten rekening houden met extra reistijd.
Wat wordt er gedaan?
Bij Bunnik vernieuwen we een overweg. Bij Maarsbergen plaatsen we raildempers. En op de rest van het traject voeren we zogenaamde restwerkzaamheden uit aan het spoor. Dat zijn zaken die tijdens de eerdere werkzaamheden in augustus en oktober niet uitgevoerd konden worden.
De overweg bij Bunnik is door de werkzaamheden gesloten, de overige overwegen langs het traject blijven gewoon open. Door het spoor goed te onderhouden zorgen we ervoor dat het veilig en betrouwbaar blijft.
Bussen in plaats van treinen
NS zet bussen in en adviseert reizigers om de reisplanner te checken. De extra reistijd is ongeveer een halfuur. Er wordt zoveel mogelijk overdag gewerkt en met stillere machines om overlast te beperken.
Check de reisplanner Check de reisplanner
Meer nieuws
-
Bouw grote buskap op toekomstig busplein Schiphol van start
5 oktober 2026
-
Spoorvernieuwing Uitgeest en nieuwe overweg Krommenie
1 oktober 2026
-
Zes dagen werk tussen Amersfoort Centraal, Putten en Apeldoorn
1 oktober 2026